![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Decoration
Cob led flood light 50w
|
| LED type | High Power LED |
| Power (W) | 50W |
| IP grade | IP 65 |
| Input voltage(V) | 85~265V AC |
| Color index (CRI) | ≥75 |
| Efficiency | ≥85% |
| Frequency (Hz) | 47 to 63Hz |
| Decline | <3% within 3000Hrs |
| Life time (Hrs) | ≥35,000H |
| Humidity | 5 to 95% R.H. |
| Work temperature | -20~+55℃ |
| Stock temperature | -40~+85℃ |
| Power factor (PF) | ≥0.95 |
| Warranty | 3 years |
| Certificate | CE FCC RoHS |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Cob led flood light 50w Search in a category : Decoration Search in a category : flood, light |
Thursday, May 06, 2021
Double miter saw for frames Brevetti Motta Dimensions max. of cutting: 40 mm of width – 80 mm of height Type: electro-pneumatic Volt: 400V 50Hz - treephase 2 saw blades type HM d. 300 mm 2 moulding supporting arms Air filter Independent saw blade angle movement FEATURES Cuts at 45°...
Thursday, June 16, 2022
Quantity : 100
Découvrez le K780, un clavier compact idéal à l'ère du multi-tâches. Compatible avec jusqu'à trois dispositifs. Vous pouvez passer de la frappe sur votre téléphone à votre tablette et votre ordinateur facilement. Durable et compact, il permet également de gagner de la place et de...
Wednesday, January 17, 2024
360V MPPT Charge Controller Types Galaxy series (96V-480V,60A-100A)MPPT solar charge controller Galaxy series 96V 192V 216V 240V MPPT 360 solar charge controller is designed for high power off grid system, stable and reliable quality and functions , OEM/ODM service available As one...