![]() |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Decoration
COB LED Flood light 20w
|
| LED type | COB |
| Power (W) | 20W |
| Dimension | 180*140*95mm |
| Color index (CRI) | ≥75Ra |
| Efficacy (lm/W) | 8500lm/W |
| Decline | <3% within 3000Hrs |
| Life time (Hrs) | ≥50,000H |
| Humidity | 5 to 95% R.H. |
| Work temperature | -20~+55℃ |
| Power factor (PF) | ≥0.95 |
| Warranty | 3 years |
| Certificate |
CE FCC RoHS SAA |
| Materials | Aluminium alloy die casting |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of COB LED Flood light 20w Search in a category : Decoration Search in a category : light, flood |
Thursday, June 30, 2022
Quantity : 100
16 ports PoE+ avec un budget d'alimentation total de 76 W et inclut la technologie NETGEAR FlexPoE, ce qui la rend extensible à 115 W ou même 183 W (avec modules d'alimentation achetés séparément) Connectivité Type de port Ethernet RJ-45 de commutation de base Gigabit Ethernet (10/100/1000)...
Friday, December 01, 2023
A disk brake assembly is a modern vehicular braking system. It consists of a brake rotor attached to the wheel and calipers with brake pads. When the brake pedal is pressed, calipers squeeze the pads against the rotor, generating friction that slows down or stops the vehicle efficiently...
Tuesday, February 27, 2024
Price : 10000-40000 RMB/MT
Normandy Metal, your go-to supplier for 321 stainless steel sheet. Our 321 stainless steel plate are known for their excellent resistance to intergranular corrosion, making them ideal for high-temperature environments. Whether you're in the aerospace industry or the food processing sector...