![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Decoration
LED lights => COB LED Flood Lights => COB LED Flood Light 30W
|
| LED type | COB |
| Power (W) | 30W |
| IP grade | IP65 |
| Input voltage(V) | 85~265V AC |
| Color index (CRI) | ≥75 |
| Efficiency | ≥85% |
| Frequency (Hz) | 47 to 63Hz |
| Decline | <3% within 3000Hrs |
| Life time (Hrs) | ≥35,000H |
| Humidity | 5 to 95% R.H. |
| Work temperature | -20~+55℃ |
| Stock temperature | -40~+85℃ |
| Power factor (PF) | ≥0.95 |
| Warranty | 3 years |
| Certificate | CE FCC RoHS |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of LED lights => COB LED Flood Lights => COB LED Flood Light 30W Search in a category : Decoration Search in a category : light, flood, lights |
Sunday, July 01, 2018
-Le matériau utilisé pour la fabrication de ces sacs en textile non tissé est constitué à 100 % de fibres synthétiques de POLYPROPYLENE. Leur appellation de "sacs non tissés" est justement donnée par opposition aux tissus réalisés à partir de métiers à tisser. Ayant un aspect textile...
Thursday, June 30, 2022
Quantity : 100
Netgear XS708T. Type de commutateur: Commutateur de réseau géré, Banc de commutateurs: L2/L3. Type de port Ethernet RJ-45 de commutation de base: 10G Ethernet (100/1000/10000), Quantité de ports Ethernet RJ-45 de commutation de base: 8, Nombre de modules SFP+ installés: 2, Quantité...
Saturday, May 25, 2024
Bosoko T550 Front Frame Wiper Blades with J-hook Adapters High-Quality Materials: The T550 Front Frame Wiper Blades are constructed with a main frame made of cold-rolled steel coated for durability, ensuring long-lasting performance. Universal Adapter: Equipped with j hook windshield...