![]() |
|||||||||||||||||||||||
|
Audio and Video
CCTV camera SONY EFFIO-E CCD 700TVL |
| Model No. | C160 |
| Image Sonsor | 1/3'' Sony EFFIO-E |
| Horizontal Resolution | 700TVL |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Lens | 3.6mm |
| IR-Led | 3pcs Array |
| Working Temperature/Humidity |
-20°C ~ 80°C (-4°F ~ 176°F) Humidity 90% or less (non-condensing) |
| Power Suply | DC12V, 300mA |
| Power Consumption | Max. 2W |
| Dimension | 80*78*190mm (3.15''×3.07''×7.48'') |
| Weight | Metal 370g |
Please be kindly noted that:
1. Terms of Payment: T/T. For sample orders, balcance before payment.
For formal orders, 30% in advance and balance 70% before shipment.
2. Delivery Time: For sample orders, 3-5days after your order confirmation.
For formal orders, 2-3 weeks after final confirmation.
3.Products come with 1 year warranty and life time technical support.
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of CCTV camera SONY EFFIO-E CCD 700TVL Search in a category : Audio and Video Search in a category : 700tvl, cctv, camera, effio, sony |
Saturday, June 18, 2022
Quantity : 100
Lenovo V50a. Type de produit: PC All-in-One. Taille de l'écran: 60,5 cm (23.8"), Type HD: Full HD, Résolution de l'écran: 1920 x 1080 pixels, Écran tactile. Famille de processeur: 10e génération de processeurs Intel® Core i5, Fréquence du processeur: 2 GHz. Mémoire interne: 8 Go,...
Tuesday, May 03, 2022
France Vision Distribution spécialiste de l'import / export, déstockage et produits High-tech. Nous proposons une large gamme de produits a forte demande, contactez nous et visitez notre site internet pour plus d'informations. Site : www.france-vision-distribution.com Téléphone :...
Friday, November 18, 2022
Base on your requirement, HOLIKE would like to offer the most suitable solution of kitchen cabinets china made in China with different colors, styles, shapes, sizes, materials. Except for the Kitchen cabinets, HOLIKE are matching with the necessary hardware and other accessories....