![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Construction goods
New arrival 5730 SMD LED Ceiling Panel Board 12W 18W led Strip Bar Tube Light with magn... |
| Item | High Lumens LED SMD |
| Model | 5730 LED Panel board |
| Base | |
| Unit Size |
12W: 41CMX3.5CM 18W: 52CMX3.5CM |
| Material | Aluminum |
| Power | 12W/18W |
| Input Voltage | AC 180V-260V |
| Luminous Flux | 1200LM/1900LM |
| Luminous eEfficiency | >95% |
| Chip Type: | SMD 5730 |
| Color Redering Index | >90 |
| Color Tempereture | White: 6000K-6500K |
| Warm White | 2700K-3000K |
| Beam Angle | 120 Angle |
| Working Tempereture | Below 20 to above 55 |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of New arrival 5730 SMD LED Ceiling Panel Board 12W 18W led Strip Bar Tube Light with magn... Search in a category : Construction goods Search in a category : strip, panel, arrival, ceiling, board, light, tube |
Thursday, December 15, 2016
Quantity : 30 - Price : 130,00 €
Advantages: 1.Comes with 3-Prong AC input plugs which you could feel free to use our online UPS without any safety concerns! 2.Able to fit with inverter for changing into 220V output, which you could directly charger your AC devices with any extra connectors/adapters. 3.2 Ways...
Monday, September 22, 2025
Quantity : 25.000 Kg. - Price : € 32,00 Kg.
Dear Fish Company To the Attention of the Purchasing Manager, Ladies and Gentlemen, I hope this presentation is to your liking. Our company specializes in the processing of canned fish in salt and oil. Our processing is entirely artisanal, following the strictest health protocols...
Sunday, April 15, 2018
- 12 Channel 6000ft Long Range NO /NC 12 Control Modes Wireless Remote Control System - Feature: Application: It can be used in industry automation, agriculture automation and home automation, such as factory, house, farm, pasture, vehicle, ship, offshore operation, aerial vehicle...