![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
Construction goods
Factory Price Good Quality 23W Round Ring LED Panel For Ceiling Home.Magnetic LED Circl... |
| Model | 5730 LED Panel board |
| Base | |
| Unit Size |
23W Diameter: 27CM |
| Material | Aluminum |
| Power | 23W |
| Input Voltage | AC 180V-260V |
| Luminous Flux | 2760LM |
| Luminous eEfficiency | >95% |
| Chip Type: | SMD 5730 |
| Color Redering Index | >90 |
| Color Tempereture | White: 6000K-6500K |
| Warm White | 2700K-3000K |
| Beam Angle | 120 Angle |
| Working Tempereture | Below 20 to above 55 |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Factory Price Good Quality 23W Round Ring LED Panel For Ceiling Home.Magnetic LED Circl... Search in a category : Construction goods Search in a category : good, round, factory, ring, quality, price, panel |
Friday, July 21, 2017
Quantity : 1 set pric - Price : 35usd
hi iris hua from china mainland we sell not only seed, but also machine etc, species of seed more than 3000 species. can ask iris price from wechat, instagram etc sell products from china to france since 2010 year business need trust free shipping by china post air mail or e packet...
Thursday, January 04, 2024
The Bar Code Label Scale ADS-302 features a 5-inch color screen graphic display. It has the capability to display graphic and text ads when idle, allowing for effective promotion and advertising. Multiple groups of ads can be automatically rotated on the screen, making it a versatile...
Saturday, December 19, 2020
Quantity : 1 - Price : $ 220
Genuine Printhead Seiko SPT255/35PL The Seiko SPT255/35PL printhead offers high-resolution (720DPI) and high-speed. This original print head is used on grand format digital printers such as Infiniti FY 323B. Specification: Model: SPT 255 SPT255-35PL Printhead Fast firing frequency...