![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||
|
Decoration
5W 12W 15W 18W LED PANEL Circle Ring Light 180-265V AC SMD 5730,LED Round Ceiling board... |
| Item | High Lumens LED SMD |
| Model | 5730 LED Panel board |
| Base | |
| Unit Size |
5W Diameter: 8.8CM 12W Diameter: 14CM 15W Diameter: 19.5CM 18W Diameter: 25CM |
| Material | Aluminum |
| Power | 5W 12W 15W 18W |
| Input Voltage | 180V-260V |
| Luminous Flux | 850LM/1200LM/1550LM/1900LM |
| Luminous eEfficiency | >95% |
| Chip Type: | SMD 5730 |
| Color Redering Index | >90 |
| Color Tempereture | White: 6000K-6500K |
| Warm White | 2700K-3000K |
| Beam Angle | 120 Angle |
| Working Tempereture |
Below 20 to above 55 |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of 5W 12W 15W 18W LED PANEL Circle Ring Light 180-265V AC SMD 5730,LED Round Ceiling board... Search in a category : Decoration Search in a category : round, light, panel, 265v, circle, ceiling, ring |
Thursday, June 23, 2022
Quantity : 100
Samsung Odyssey C27G74TQSR. Taille de l'écran: 81,3 cm (32"), Résolution de l'écran: 2560 x 1440 pixels, Type HD: Quad HD, Technologie d'affichage: QLED, Temps de réponse: 1 ms, Format d'image: 16: 9, Angle de vision horizontal: 178°, Angle de vision vertical: 178°. Concentrateur USB intégré...
Tuesday, May 12, 2026
Quantity : 5 - Price : $ 3000
Products Pro-Lam 244WF 44 inch Wide Format Roll Mounting Laminator with Stand at Harisefendi provide a 100% money back guarantee and 100% safe, Because Harisefendi the best of the best.We sell some of the best brands such as MIMAKI, ROLAND, MUTOH, SUMMA, SPECTRA, RICOH, SEIKO, U-MARQ...
Thursday, December 22, 2022
Quantity : 10 Unit - Price : USD 5000
2023 Trek Madone SLR 6 eTap Gen 7 Road Bike Madone SLR 6 is a road racing machine that's serious about speed from the second it hits the tarmac. An 800 Series OCLV Carbon frame with exclusive IsoFlow technology adds an aerodynamic advantage, cuts weight, and smooths the road ahead...