AB 1746-IO12
0967
B2B Services
AB 1746-IO12
AB 1746-IO12
Search in a category : B2B Services
Search in a category :
io12
  • 3.5/5
  • 1
Hong Kong 999077 Equipment goods
Report abuse
Unitronics Vision130 PLC+HMI OPLC
Friday, May 01, 2026
Automate Control Engineering Ltd.
  • automatehk
  • 999077 - Hong Kong
Thursday, April 02, 2015
SPECIFICATION : Frame Spark Carbon / IMP technology / HMX / BB92 / Carbon swingarm with 160PM U-Mono Link / Tapered Headtube IDS SL dropouts for 142 × 12mm BB height adj. Travel Front 120mm Rear 120 - 85 - Climb / Shock 190 × 50 Fork FOX 32 Float Factory CTD Air / Kashima...
INDOBIKESPORT
  • 20152 - Medan - Sumatera Utara
  • 3.1/5
Thailand 50100 Stock lots
CHAMEX COPY PAPER A4 80GSM/75GSM/70GSM
Tuesday, May 12, 2026
SPECIFICATION - Sheet Size: 210mm x 297mm/297mm x 420mm International Paper Standards Size(ISO) A4/A3 - Quality: Imported 100% Virgin Wood Pulp - Whiteness: 102-104%,Natural White - Grading: A - Thickness: 106cm - Capability: High Speed Copying 100ppm, Laser Capable,Inkjet Capable...