![]() |
|||||||||||||||||||||||||||
|
Construction goods
New Tamper Proof cable seal |
| number | YTCS308 |
| material | iron,A3 wire rope |
| Lock body size | 45.3*28.7*6.6 |
| diameter | 1.8mm |
| weight | 54.47g |
| fabrication process | Electrostatic spraying |
| color | red, yellow,orange,blue,green and so on |
| cable material | A3 steel |
| cable length | 23cm-25cm |
| cable specification | 7*7 |
| Printing type | Laser marking |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >3.5KN |
Shandong YuTong commercial Co., Ltd. is located in jinan city, Shandong province, China. We are manufacturer and exporter in the field of security seal products such as plastic seal, bolt seal, cable seal, meter seal, and other high security seals, widely used in many kinds of industry.
We have our own research group, have successfully researched and developed 6 serious and more than 100 types of products, exported to European, South America, the US, Canada, Australia, Southeast Asia, and Africa countries.
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of New Tamper Proof cable seal Search in a category : Construction goods Search in a category : seal, cable, tamper, proof |
Wednesday, August 14, 2013
Quantity : 12 - Price : 114.48 €
Baby Snow Jacket Style No Bis-2022-1183 Material: 100% Polyester With Embroidery/Applique Sizes - 6/12, 12/18, 18/23 Months Colours: Pink and Lilac Packing - 12 pcs asst Sizes and Colours at £7.95 each For more information and further styles see the page http://www.sheldonplc...
Monday, May 06, 2013
Quantity : more than - Price : 6-12 USD
Model number : DR 1343 Feature: peasant dress with cute mixing of many fabric types Material: A13.0 - White plain 100% cotton, A20.1 - Orange plain 65% cotton & 35% polyester, A18.0 - Yellow plain 65% cotton & 35% polyester, CR 4.0 - Orange chevron 100% cotton Supply type...
Tuesday, July 14, 2015
Quantity : 15000MT - Price : 2500euro
Best price hot sell copper wire scrap /Copper Scrap, Copper Wire Scrap, Mill berry Copper 99.9%((Manufacturer) we are suppliers of High Quality Copper Wire Scrap 99.99% Milberry specification Copper WIRE SCRAP, (Millberry) 99.78% at a purity of 99.78% min. 99.78%Max. COPPER: 99, 9% CARBON...)