![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
B2B Services
High security snaplock bolt seal for container truck trailer |
| number | YTBS102 |
| material | ABS,Q235ALow-carbon steel |
| height | 75.4mm |
| width | 20.8mm |
| diameter | 8mm |
| weight | 74g |
| produce height | 72-110mm |
| Circlip material | Carbon spring steel |
| Circlip shape | diamond |
| Rod color | zinc plating-white |
| Shell color | Yellow,White,Blue,Green,Red,Orange and so on |
| Printing type | Laser marking or hot stamping |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >18KN |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of High security snaplock bolt seal for container truck trailer Search in a category : B2B Services Search in a category : seal, truck, container, snaplock, security, high, bolt |
Friday, February 28, 2014
Quantity : 10000 - Price : 5€
iPad Cases package: 1 x 360 Degree Rotating PU Leather Case iPad 5 Air Hard Cover Features: 1) 100% Brand New 2) Allows Rotary Swivel 360 degrees rotation, Enabling Your iPad Air to rote in Both portrait and landscape modes while in the case 3) 2 Convenient Stand Positions...
Thursday, October 08, 2015
Price : 900euros
- H.S. Code: 39041090 - - Purity: 99% - - Apparence: White powder or Grain - - 1. virgin hdpe granules Characteristic - - This HDPE granulate is the extrusion, pipe grade with good weather resistance,good disper sion of black carbon also excellent resistance to rapid crack...
Wednesday, August 14, 2013
Quantity : 1 - Price : 3.00 €
Baby Pram Blanket - Cup Cakes Style No. Bw 112-676 Material: 100% Polyester Colours - As Shown Size: Pram Size (75x100 cm) Price - £2.50 +VAT For more information and further styles see the page http://www.sheldonplc.co.uk/blankets.htm Minimum order total is €250 Location ...