![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||
|
B2B Services
Security Shipping Container Lock Bolt Seal |
| number | YTBS004 |
| material | ABS,Q235ALow-carbon steel |
| height | 80.5mm |
| width | 21mm |
| diameter | 8mm |
| weight | 67.8g |
| produce height | 72-110mm |
| Circlip material | Carbon spring steel |
| Circlip shape | diamond |
| Rod color | zinc plating-coloring |
| Shell color | Yellow,White,Blue,Green,Red,Orange and so on |
| Printing type | Laser marking or hot stamping |
| marking contents | Numbers,Letters,mark,bar codes |
| Tensile Strength | >18KN |
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Security Shipping Container Lock Bolt Seal Search in a category : B2B Services Search in a category : seal, shipping, bolt, container, security, lock |
Monday, May 06, 2013
Quantity : more than - Price : 7-10 USD
Model number : DR 1332 Feature: Baby appliqué dress set, ruffle at pant Material: 100% cotton Fabric type: CR 10.0 Black Chevron 100% cotton, D58.0 - Orange with white dot, D48.1 - Yellow with white dot 100% cotton Supply type: OEM service Technic : appliqué Location : 35/2 Le Mat street...
Wednesday, December 18, 2013
Quantity : 12 - Price : 37.50 €
Baby Christening Shoes - Boys - Cream Style Number - Bss 11612-804 Material - Shell: 100% Polyester ; Lining: 65% Polyester, 35% Cotton Sizes - 0/6, 6/12, 12/18 months (UK shoe sizes 1,2,3) Colour : Cream Sold in Packs of 12 Pairs Assorted Sizes Price - £2.50 each EAN: 503532016804...
Wednesday, August 14, 2013
Quantity : 12 - Price : 123.84 €
Baby Snow Suit Style No Bis-2022-1229 Material: 100% Polyester With Embroidery/Applique Sizes - 0/3, 3/6, 6/9 Months Colours: Pink and Sky Packing - 12 pcs asst Sizes and Colours at £8.60 each For more information and further styles see the page Wholesale Baby Snowsuits Minimum...