![]() |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Vehicles
Z-Type Air Linker
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Product Description | |
| Types | Conventional / Parabolic / Z Type Leaf Spring |
| Width | 50-120mm |
| Thickness | 5-30mm |
| Components | Leaf,clip,center bolt |
| Color | Red,shinning black,dark black,grey,blue |
| Materials | SUP6, SUP7, SUP9, SUP9A, SUP10, SUP11 and SUP11A or customize |
| Certificate | ISO9001; TS16949; COC; PVOC; CIQ; SONCAP; BV; C/O; FORM E. |
| Truck,trailer,bus suitable | SCANIA,MAN,VOLVO,TOYOTA,BPW,RANDON,UAZ ,MERCEDES-BENZ,DAF,IVECO,HOWO,CIMC |
| Payment & Terms | |
| * MOQ: 5T | |
| * FOB Price: 850 ~ ~ 950 Per Ton | |
| * Payment Terms: L/C, T/T, Western Union | |
| * Supply Capacity: 40,000 Tons per Month | |
| * Delivery Time: About 7 Working Days | |
| * Delivery Port: Tianjin,China | |
|
* Package: By Pallet; 25T in 1X20FCL. |
|
Good deal: buying from seller
|
This page is about importers and exporters of Z-Type Air Linker Search in a category : Vehicles Search in a category : type, linker |
Saturday, November 16, 2013
Quantity : 200 - Price : 14,00 €
Feature: Valentine hand smocked bishop dresses, angel sleeve, buttons at backs for dressing Material : pink argyle Supply type: OEM service Technic: 100% hand smocked Minimum order: 200 pieces ( 50pcs per design per color, 10pcs per size) Size: 3mos-10yrs Babeeni certificate...
Thursday, May 05, 2016
Model: SB-053 Name: Polyester lanyard Customize: Width, Logo Material: Polyester(rope), Metal(hook) Size: 2cm*90cm Weight: Hemming process: Sewing Hook type: Lobster hook Color: Green Printing: Screen print Product description: http://www.scivas.cn/Lanyard/polyester...
Thursday, March 14, 2013
Quantity : 2 - Price : 400,00 €
Aniltum Brand NEW Men's Coat Gentleman of high quality s overcoats lapel warm R225975 Made In China Model Number R225975 Brand Name Anilutum Gender Men's Material Polyester Season Winter Type Coat Brand: Anilutum Style: Fashion Type: Men's Coat Online: 9AM-5PM Aoniludan...